Escomgold AK-G Mikrofonlu Kulakiçi...
Escomgold AK-G Mikrofonlu Kulakiçi...
Escomgold AK-G Mikrofonlu Kulakiçi...

Escomgold AK-G Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık

Escomgold
₺39,90

 

SİZE ÖZEL KALİTE…

Spor, Ofis ve benzeri alanlarda kullanıma uygun,

Ergonomik Tasarım,  F/P Ürünü

 

Teknokz KALİTE ve GÜVENCESİ ile SAĞLAM, UZUN ÖMÜRLÜ 

Size müziğinizi daha yüksek ses ve daha kaliteli bir şekilde dinleyebilmeniz için 3.5mm Jack girişli kulaklık sunuyoruz. Özel tasarım bu kulaklıklar Telefonunuza  değişik bir hava katacak, farklı tasarımı ile kulaklarınıza rahat bir uyum sağlıyor.

 

Cep telefonunuzda yüksek ses ve yüksek kaliteli müzik dinlemek isteyenler, Escomgold

AK-G  Kulaklık ile Müzik dinlemenin yanı sıra telefon görüşmelerinizi de bu kulaklıklar sayesinde yapabilirsiniz. Uzun kablosu (1 Metre) sayesinde daha rahat kullanabileceksiniz.

 

Oldukça şık bir görüntüye sahip olan Escomgold AK-G S8 Kulaklık, kulağa uyumlu ve tam oturan bir tasarıma sahip olması sayesinde spor yaparken, yürürken rahatça kullanılabiliyor.

Stereo ses çıkışı sayesinde dengeli ve yüksek kaliteli sesler üretiyor. Bu sayede bir kulaklıktan alınabilecek verimi en üst düzeye taşıyarak, teknik donanımı sayesinde kullanıcıların müzik keyfini artmasına katkıda bulunuyor.

Bulundurduğu kaliteli dahili mikrofon sayesinde gelen çağrıların cevaplanmasına, dinlenen müziği duraklatılmasına, yeniden oynatılmasına ve kulaklık üzerinden ses ayarı yapılmasına olanak veriyor.

 

 

GENİŞ UYUMLULUK AĞI

Samsung, İPhone, Apple, Huawei, Xiaomi, Mi, Redmi, Oppo, Vestel, Casper, HTC, LG, Sony, Lenovo, Dell, Asus, Nokia, General Mobile

Ve diğer 3.5mm Jack Girişli Tüm Telefonlar ile uyumludur.

 

YÜKSEK PERFORMANS, YÜKSEK KALİTE

Uzun kablo (1M)  kolay kullanım sağlar.

Hem müzik dinleme hem de telefon görüşmesi için uygundur.

Yeni tasarımı sayesinde kulaklara mükemmel uyum sağlar

Net tizler ve pesler sunan geniş frekans tepkisi

5 Hz - 20 kHz"e yayılan geniş bant frekans aralığı; deren bas, zengin orta düzey sesler ve etkileyici yüksek tonlar sunar. Her parçadaki ayrıntıları duyun ve müziğinizi hissedin.

Dinamik neodimyum sürücüler hassas ses sunar

Hafif 30 mm dinamik neodimyum sürücü birimleri, kulaklığın en zorlu parçalarda bile güçlü, ritmik tepki vermesini sağlar. Çok hassas diyaframa sahip bu kulaklığı kullanırken sesi açtığınızda tüm ses aralığında net, hassas ses duymaya devam edersiniz.

Yüksek, net ses için yüksek hassasiyet

93.2 dB/mW seviyesinde artırılmış hassasiyete sahip olan bu kulaklık, elektriği akustik sinyallere başarıyla dönüştürür. Böylece aynı müzik kaynağından, aynı ses seviyesinde müzik dinlerken daha az hassas kulaklıklara kıyasla tüm ses spektrumunda daha yüksek ses duyarsınız.

Güçlü baslar için Beat Response Control

Beat Response Control teknolojisi güçlü, derin bas tepkisi sağlamasıyla alçak tonlara odaklanan müzik tarzları için idealdir. Havalandırma deliği düşük frekans aralığında hava akışını en üst düzeye çıkararak bas ritimlerinin daha hassas şekilde üretilmesi için diyaframın verimliliğini optimize eder. 

 

Ve daha fazlası…

Ürün Favori Listenize Eklendi
Product added to compare.